Patriots vs. Chiefs: Rezultat, statistika in poudarki

4. teden v ponedeljek zvečer je bil nogomet nesmiseln, ki so ga predstavili domoljubi, ki so z 27 točkami izgubili proti Chiefs.

(Getty)

Dve nepopolnosti Toma Bradyja in to je 3 & out za #Domoljubi .

- Frank Pimentel (@FrankBostonTank) 30. september 2014

Touchdown Chiefs

Zdi se, da mu gleženj Jamaal Charles ne dela težav z drugo vožnjo te noči za 1. niz. Dwayne Bowe je nadaljeval z nekaj metri, ki jih je pridobil po zaslugi Erica Fisherja, ki je odrinil Chandlerja Jonesa. Knile Jones je zmagal prvi, ko so se Chiefs prebili na igrišče, Travis Kelce pa je sledil z drugim prvim padcem. Charles je letos prvič pritekel v končno cono, da bi vodilnim povedel vodstvo z enim dotikom.

Drugo četrtletje

(Getty)

Knile Davis je za Chiefs tekel na 48 jardov, nato pa je sledil neverjeten tek Kelcea. Med Davisom, Kelceom, Charlesom in Smithom so domoljubi hitro padli.

fant kris jenner corey igra na srečo

Jamaal Charles ga je ZNOVO vodil za svoj drugi touchdown v igri in sezono zanj. Zdaj ima 4 ulove za 66 jardov.

Knile Davis je nadaljeval svoj niz, potem ko je žogo odpeljal na črto 27 jardov. Bowe je žogo odnesel še naprej, a je ni mogel priti do prve črte, zato je KC prisilil, da jo je potegnil nazaj v roke Patriotov.

Knile Davis je preveč dober, da bi bil rezervni

- Jordan Lehman (@JayLay25) 30. september 2014

Patrioti se še naprej niso približevali končni coni, medtem ko je Dwayne Bowe v prvem polčasu povzročil pustoš z ulovom 33 jardov. Manjši dobiček so zbrali Charles, Avery in Kelce, saj jim je v prvem polčasu ostalo manj kot minuto.

Nekaj ​​bom rekel, da se Dwayne Bowe vedno pojavi v udarnem času. Obožuje reflektorje.

Nick Jacobs (@ Jacobs71) 30. september 2014

peklenski angeli in mongoli proti antifa

Ko je na polčasu ostalo še 0 sekund, je Boweu primanjkovalo vratnice, vendar so bili Patrioti kaznovani s petimi jardi, Chiefs pa samodejno prvi navzdol. Z eno igro do konca so zadeli z golom na igrišču Na polčasu vodje z rezultatom 17-0 .

Patrioti so se v prvem polčasu odrekli 303 jardov, največ, kar so se Belichick in Patriots v tem času odrekli.

Tretje četrtletje

(Getty)

- SB Nation (@SBNation) 30. september 2014

Hali je napolnil Bradyja, da je prisilil preobrat, prvi v tekmi po 7 minutah brez zadetkov.

Alex Smith ga je vrnil v zaupanja vredne roke Jamaala Charlesa za tretji dotik igre Chiefs na tekmi in rezultat 24-0 Chiefs.

Patrioti so žogo še enkrat obrnili, potem ko se Brady in Edelman nista uskladila, CB Sean Smith pa je žogo zgrabil za Chiefs. Kansas City je posest končal z zadetkom na igrišču za 27-0.

Touchdown Patriots

Brandon LaFell je po pomoči Shanea Vereena, ki je žogo potisnil po igrišču, pritekel žogo na 44 jardov.

pes lovec na glave Beth gol

Četrta četrtina

(Getty)

3. in 7. prečkata Donnieja Averyja za 27 jardov. #Chiefs najprej dol.

- BJ Kissel (@ChiefsReporter) 30. september 2014

Avery je streljal v dimljasto območje in zapustil igrišče, da ne bi mogel nadaljevati svojega niza do končne cone z 12:20.

Donnie Avery je bil videti kot možen sev v dimljah. Desna noga je nekoliko zdrsnila. #Chiefs #NEvsKC

kelly clarkson tašča reba

- Dave Siebert, MD (@DaveMSiebert) 30. september 2014

Jamaal Charles se je spotaknil in izgubil nadzor nad žogo 2 jardi od končne cone, a mu je uspel zagotoviti posest. Travis Kelce je sledil z ulovom v zadnji coni za četrti touchdown Chiefs in dosegel rezultat 34-7.

Poglavarji so žogo ukradli takoj po četrtem dotiku, ko je Brady skozi žogo ujel Abdullah, ki jo je pripeljal v zadnjo cono za peti dotik načelnikov na tekmi, da bi jih dobil za 34 točk pri Patriotih. Belichick je po tretjem obratu iz igre izvlekel razočaranega Bradyja.

Potem ko je Brady do konca noči zapustil igrišče, so Pats odnesli žogo po igrišču, ki se je končalo s touchdownom za Gronka, ki je zadel za rezultat 14-41.